Velikonočno voščilo župnika Janeza Mihelčiča

Velikonočno voščilo 2021

Kristus je vstal, resnično je vstal! To je že zelo star ruski pregovor in rek.

Kristus je premagal smrt, Kristus živi in vedno znova tudi nas vabi, da bi z njim tudi mi vstali, da bi z njim živeli, da bi živeli po njegovi besedi. Besedi, ki nam daje življenje. Besedi, ki nam daje odrešenje. Besedi, ki nam daje upanje. Besedi, ki nam daje veselje.

Res vsem skupaj želim blagoslovljeno Veliko noč. Naj vstali Gospod res podeli obilo svojih darov, obilo svojih milosti. Vsem faranom, tako Čemšenika, kot tudi vsem drugim, želim obilo Božjega blagoslova. Kristus je vstal, resnično je vstal!

Vaš župnik Janez Mihelčič

Za vas objavil:

marko.drobne@gmail.com | Spletna stran | Zadnje objave

Življenje je lepo, zato karkoli se ti zgodi, nikoli ne pozabi živeti!
Živeti je ena najbolj redkih stvari na tem svetu, saj večina ljudi samo obstaja. – Marcus Aurelius