pet
Petek 7. velikonočnega tedna @ Kapela župnišča Čemšenik
Maj 21 @ 18:00 – 18:30
Petek 7. velikonočnega tedna @ Kapela župnišča Čemšenik

Župnik Janez Mihelčič zaradi predpisov NE PRIPOROČA OZIROMA ODSVETUJE obisk svete maše in svetuje spremljanje svete maše preko medijev.

Prejem svetega obhajila in svete spovedi bo možno prejeti tako kot do sedaj in sicer nekje do 30 min po vsaki sveti maši, kjer župnik mašuje.

sob
Sobota 7. velikonočnega tedna @ Kapela župnišča Čemšenik
Maj 22 @ 19:00 – 20:00
Sobota 7. velikonočnega tedna @ Kapela župnišča Čemšenik

ned
Binkošti @ Prenos svete maše iz kapele župnišča Čemšenik
Maj 23 @ 8:30 – 9:30
Binkošti @ Prenos svete maše iz kapele župnišča Čemšenik

Prenos svete maše iz kapele župnišča Čemšenik boste lahko spremljali preko spletne strani župnije Čemšenik in Facebooka.