Prireditev ob Materinskem dnevu v župniji Čemšenik

Prireditev ob Materinskem dnevu v župniji Čemšenik

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

Zato se bomo spomnili naših očetov in mamic in jim poklonili posebne trenutke, tako kot jih oni svojim otrokom. Teden družine bomo v čemšeniški župniji sklenili z obeležitvijo materinskega dne ob prazniku Gospodovega oznanjenja Mariji in Jožefovega, ko se spominjamo zgleda Jezusovega rednika Jožefa vsem današnjim očetom.

Zato prijazno vabimo vse starše, stare starše in druge v soboto 26.3. ob 19h k sveti maši v čemšeniško kapelo. Ob koncu maše bo kratek nastop v počastitev tedna družine, s katerim bomo obhajali praznik naših mamic in očkov. Nastopali bodo čemšeniški prvoobhajanci, ki se bodo posebej za vas potrudili, da pripravijo lep program in vas razveselijo ter z lepimi mislimi priporočijo našemu Bogu.

Vabljeni v našo družbo! Z vami bo lepše!

Za vas objavil:

Spletna stran | Zadnje objave

Življenje je lepo, zato karkoli se ti zgodi, nikoli ne pozabi živeti!
Živeti je ena najbolj redkih stvari na tem svetu, saj večina ljudi samo obstaja. – Marcus Aurelius