Prijavnica za Miklavževanje v Čemšeniku 2021

Prijavnica za Miklavževanje v Čemšeniku 2021
Sv. Miklavž v čemšeniški kapeli - foto: Nejc Virant

V davnih, davnih časih, v deželi daleč stran
je poln svetosti škof živel, kot svet’ Miklavž poznan.

Vsi stari in vsi mladi, so ga imeli radi.
Še danes se z neba spusti, otroke pridne obdari.

V naši župniji se bo v teh časih preizkušenj oglasil na malo drugačen način, da bi razveselil pridne čemšeniške otroke. K nam bo prišel v soboto 4.12., pozdravili pa ga boste lahko na drive-in Miklavževanju pred župniščem. Natančne informacije vam bodo še posredovane naknadno.

Starši vabljeni, da pripeljete svoje otroke na drugačno, a prijetno srečanje s sv. Miklavžem v našo župnijo. Izpolnite prijavnico, da bomo lahko pripravili vse potrebno ter jo vrnite v škatlo v župnišču do nedelje 28.11. Kdor želi, lahko poleg tudi kaj daruje. Vse kasneje prispele prijavnice sv. Miklavž zaradi obilice dela žal ne bo uspel obravnavati. Hvala za razumevanje!

Na Miklavževanju se bo upoštevalo aktualne ukrepe za preprečevanje epidemije.

Za vas objavil:

marko.drobne@gmail.com | Spletna stran | Zadnje objave

Življenje je lepo, zato karkoli se ti zgodi, nikoli ne pozabi živeti!
Živeti je ena najbolj redkih stvari na tem svetu, saj večina ljudi samo obstaja. – Marcus Aurelius