Prijava na Miklavževanje v Čemšeniku 2022

Sv. Miklavž v čemšeniški kapeli - foto: Nejc Virant

Dragi otroci in dragi starši! Temperature se počasi nižajo in to pomeni, da bo v Čemšenik spet kmalu prišel Sveti Miklavž.

Obiskal nas bo v soboto, 3.decembra med večerno sveto mašo.

Da bo Miklavž vedel, koliko otrok naj pričakuje, lepo prosi vse starše, da ob izhodu iz župnišča vzamete prijavnice, jih izpolnite in vrnete v zbirno škatlo najkasneje do nedelje, 20.novembra. Zbirna škatla se prav tako nahaja pri izhodu iz župnišča. 20.novembra po sveti maši, bodo angelčki prijavnice odnesli Miklavžu in kasnejša prijava žal ne bo možna.

Ker je inflacija prizadela tudi Miklavževo delavnico, ste starši vabljeni, da prispevate po 10 eur na otroka oz. po vaših zmožnostih.