Molitev za rajne v župniji Čemšenik

Župnik Janez Mihelčič

Danes smo prvič izvedli prenos v živo iz kapele v čemšeniškem župnišču preko Facebook live predvajanja. Kapela v župnišču je zelo neugodna za predvajanje, izredno debeli zidovi praktično izničijo signal, preko katerega se “pretaka” vsebina. V kapeli tudi ni vira naravne svetlobe, kar vpliva na kvaliteto posnetka.

Kljub vsemu sva z župnikom Janezom zadovoljna, da se je lahko izvedlo predvajanje v živo tudi iz Čemšenika in da ste lahko sodelovali pri molitvah za rajne od doma.

Sedaj, ko se ve, da se kljub slabim pogojem da izvedit prenos, se bo prav gotovo izvedel tudi prenos čemšeniške nedeljske svete maše. Upam in želim si, da v prihodnje tudi še malo bolj kvalitetno.

Vsako leto je ob prazniku Vseh svetih molitev za rajne, molitev OČENAŠEV.

Letos je zaradi virusa COVID 19, skupna molitev otežena, se pa lahko vseeno povežemo v molitvi preko različnih medijev. Prenos molitve rožnega venca »Očenašev« bo iz Čemšenika v nedeljo, 1.11.2020 ob 17 h.

Povabljeni ste k sodelovanju.

Župnik Janez Mihelčič.

Spodaj si lahko ogledate posnetek molitev za rajne župnije Čemšenik.