Kaj vse Miklavž že ve? Hm… Slikanica za Miklavževo darilo

Miklav že ve

Ta Miklavževa zgodba o Maši je napisana zate. Za vse nas. Sporoča kako lepo je življenje v različnosti. V tem kar vsak zna in zmore. Temu je namenjena tudi ta slikanica, napisana na poseben in razumljiv način, da vsak v njej najde nekaj zase. Krasijo jo prisrčne ilustracije.  Zaradi svoje oblike (pisave, obarvanih črk…), nalog za lažje bralno razumevanje in dodatkov (spodbud za bralca, bralnega ravnilca…) jo lažje berejo tudi otroci z bralnimi težavami in tisti, ki se brati šele učijo. Vse nas pa nagovarja k razmisleku, da se moramo v življenju truditi in videti tudi druge, jih sprejemati in pomagati … Knjiga sporoča! Kaj bo sporočila tebi?

Nekaj knjig je še na voljo. Kupite jih lahko v spletni knjigarni založbe Ognjišče: http://knjigarna.ognjisce.si/miklavz-ze-ve.html , po telefonu: 05 61 17 220 ali e-pošti: ognjisce.narocila@ognjisce.si,  in jih dobite na dom.

BRANJE KREPI DUHA. RAZLIČNOST NAS BOGATI. MIKLAVŽ ŽE VE

(sporočilo zgodbe)